Бездротові перемички мобільного телефону

Бездротові перемички мобільного телефону

Мобільний телефон і GPS-джеммер - Міні портативний - До 10 метрів захисний радіус Стільниковий телефон і GPS-перешкоди стають більш портативними і доступними, ніж коли-небудь, за допомогою нашого нового портативного мобільного телефону та GPS-джеммера (GSM, DCS, GPS). Якщо ви хворієте на всі ці телефони, що йдуть або відслідковуються скрізь з ...

Відомості про продукт

Мобільний телефон і GPS-джеммер - Міні портативний - Радіус захисту до 10 метрів

Мобільний телефон і GPS-затори стають більш портативними і доступними, ніж коли-небудь, за допомогою нашого нового портативного мобільного телефону та GPS-джеммера (GSM, DCS, GPS). Якщо ви хворієте на всі ці телефони, що йдуть або відслідковуються скрізь з GPS, то це ідеальний анти-шпигунський гаджет, який ви шукали.

Антителефон: передача радіосигналів низької потужності для відключення зв'язку між стільниковими вежами та будь-якими мобільними телефонами в безпосередній близькості від цього мобільного телефону, це повністю перекриває сигнали мобільного телефону GSM та DCS в радіусі 10 метрів.

Анти-GPS: турбує хтось навмисно встановив GPS-трекер десь (або під) вашого автомобіля, щоб відслідковувати всі ваші рухи? Це більш імовірно, ніж ви думаєте, але тепер більше не хвилюйтеся, оскільки цей джемер пропонує досконалий 10-метровий радіус блокування GPS, що гарантує вашу конфіденційність незалежно від того, куди ви їдете, або наскільки велика ваша машина.

Кінцева зручність Завдяки невеликому та портативному розміру, ви можете зберігати цей пристрій у вашій кишені, всередині вашої сумці, захованої під місцем вашого автомобіля, в будь-якому місці! Також за допомогою лише кнопки ввімкнення / вимикання та зеленого світла, що вказує на те, що пристрій працює, це портативний стільниковий телефон та GPS-джеммер є найкращим у простоті. Вам також не доведеться мати справу з антенами для встановлення або налаштування будь-якого програмного забезпечення / конфігурації, тому що цей джемер готовий прямо з коробки для миттєвого перешкоджання та незмінності.

Особливості

■ Ефективний радіус екрану: 5-10 м (залежно від сили сигналу в даній області)

■ Ніякої шкоди для людини, екологічно чистого

■ Простота установки та експлуатації

■ Легкий, міцний

■ Jam Джерело GPS та сигнал мобільного телефону (3G не входить)

Технічні характеристики

■ Частота блокування: CDMA, GSM, GPS

■ діапазон екранування:

- CDMA 850 МГц-894 МГц

- GSM 925 МГц-960 МГц

- DCS 1805mhz-1880mhz

- PHS 1900mhz-1990mhz

- GPS 1500 МГц-1600 МГц

■ Вологість: 5% -80%

■ Радіус захисту: 5-10 метрів (залежно від сили сигналу)

■ Колір: сріблястий

Зміст пакета

■ 1 х мобільний телефон і GPS-джеммер

■ 1 акумулятор

■ 1 автомобільний зарядний пристрій

■ 1 х зарядний пристрій

Відгуки про продукти:

1.Поступила сьогодні. Прекрасна служба. Цей портативний міні-джеммер настільки ж сильний, як це було запропоновано, і працює нормально.

2. Це корисно, спасибі за цей пристрій.

3. Це той тип, який я шукав, тому я отримую його. Дуже подобається!

4. Ідеальний розмір, працює як описано. Неймовірно швидка доставка. Буде від знову

5. дійсно дивовижний, такий легкий, такий маленький, але це дійсно потужний !!!


Пара:Номер блокування дзвінка стільникових телефонів Наступний:3G та WiFi мобільних блокувальників

Розслідування