Про нас

ShengDa Shiji Лтд Ми є провідним виробником і експортером сигнал перешкод. Наша продукція включає в себе генератори телефонних перешкод, GPS перешкод, WIFI перешкод, 4 Г перешкод, Bluetooth перешкод і інших перешкод частоти.

Нашою метою є забезпечити кращу якість, доступну ціну та високоефективний обслуговування нашим клієнтам. Таким чином, ми готові співпрацювати з друзів з усього світу для задоволення проблеми та можливості приніс тенденції розумні перешкод.

Створена в 2005 році більш ніж десятирічний досвід зробити до перешкод. Компанія володіє заводів і операцій в центрі КК тестування команда, розташована в Provience місто Шеньчжень, провінція Гуандун, Китай.

Щоб показати наші продукти та convience для наших клієнтів, покупок в Інтернеті, ми будуємо наші Інтернет-магазин 2009. www.twowill.com

Виробник і трейдера спеціалізується на досліджень, розробок та виробництва сигнал перешкод. Всі наші продукти відповідають міжнародним стандартам якості і дуже високу оцінку в різних різні ринки по всьому світу.

У нас є команди інженерів з сильний технічний досвід запропонувати ПОТ і ODM послуги для наших клієнтів.

Дивлячись вперед, щоб співпрацювати з вами.

Наша фабрика:

Наш склад: